Skip links

Alman Dili Edebiyatı Online Eğitimlerinin Ayrıcalıklarını Keşfedin!

Benzersiz Ayrıcalıklarıyla %100 Konuşma Garantili Online Almanca Eğitimleri

Kur Dondurma İmkanı

Alman Dili Edebiyatı Online Dil Okulu’nda gelişen dünyanın ihtiyaçlarını anlıyor ve eğitim anlayışımızı bu yönde şekillendiriyoruz!

Dil eğitimi aldığınız süre boyunca, planlarınızın dışında gerçekleşen durumlardan dolayı eğitiminizin sekteye uğrayacağına artık endişelenmeyin! Çünkü Alman Dili Edebiyatı Online Dil Okulu’nda önceden bildirildiği taktirde öğrencilerimiz aldıkları kuru 3 ay süre ile dondurabilirler.

Sınırsız Telafi Avantajı

Alman Dili Edebiyatı Online Dil Okulu öğrencileri, katılamadığı dersler için bir hafta boyunca sınırsız erişim hakkına sahiptir. Gerçekleşen derslerin kayıtları, eğitim koordinatörlerimiz tarafından öğrencilerimize ulaştırılır; böylece hiçbir dersinizi kaçırmazsınız!

Yaşam Boyu Eğitim

Yaşam boyu destek ayrıcalığı ile her hafta gerçekleşen konuşma kulüplerimize katılabilir, Almanca bilginizi kurslarınız bitse dahi geliştirebilirsiniz.

Ücretsiz Kur Tekrarı

Alman Dili Edebiyatı Online Dil Okulu’nda temel amaç, tüm öğrencilerin eğitimleri eksiksiz olarak tamamlamasıdır. Bundan dolayı, eğitimlerinde %10 devamsızlık sınırısını aşmamış ve belirli bir başarı ortalamasının altında kalmış öğrenciler; bitirdiği kurun tekrarını ücretsiz olarak alabilirler.

ALMAN DİLİ EDEBİYATI ONLINE DİL OKULU

Eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için şimdi formu doldurun.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×
Hızlı Bilgi Al
Sizi Arayalım!
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.